Polska

Zmień język

Kolejna gra twórców LittleBigPlanet™

Tearaway™ Unfolded

Posłaniec musi dostarczyć wiadomość w papierowym świecie znajdującym się w twoim TV.

Tearaway™ Unfolded na PlayStation®4 na nowo opowie i rozszerzy historię z nagrodzonego na BAFTA Tearaway™. Przygoda, którą trzymałeś w rękach, została przeniesiona do wnętrza twojego telewizora, z większym i piękniejszym światem do zbadania oraz nowymi funkcjami, które przełamują barierę między światem gry a rzeczywistością.

Kup teraz

Sięgnij do telewizora i pomóż posłańcowi w jego przygodzie!

Uwolnij potęgę wiatru.

Przesuń palcem po panelu dotykowym kontrolera bezprzewodowego DUALSHOCK®4, aby wytworzyć podmuchy wiatru w świecie. Zwieją one przeszkody z drogi, rozłożą składane mosty a nawet zrzucą przeciwników w przepaść.

Wyrzucaj obiekty z telewizora do twojego pokoju.

Łap obiekty, które posłaniec rzuca w twoim kierunku, gdy wylatują z telewizora do kontrolera. Potem odrzuć je w trudno dostępne miejsca, bądź w przeciwników, z prawdziwie boską siłą.

Oświetl drogę dla papierowego towarzysza.

Poświeć paskiem świetlnym kontrolera bezprzewodowego DUALSHOCK®4 na świat, aby rozjaśnić mroczne i posępne miejsca i pomóc bezpiecznie przeprowadzić swojego towarzysza. Odkryjesz też, że światło ma również inne ciekawe zastosowania!

Odbijaj posłańca

Naciśnij przycisk panelu dotykowego, aby wcisnąć powłokę bębnów, a potem puść, by wystrzelić posłańca w powietrze!

Tearaway

Wielokrotnie nagradzany oryginał

Już teraz możesz kupić oryginalną wersję Tearaway™ na PlayStation®Vita: zdobywcę trzech nagród BAFTA: Artistic Achievement, SXSW Gaming Award for Design & Direction, GANG award for Best Handheld Audio; a dodatkowo E3 2013’s Game Critic’s award for Best Handheld.

Jedna z 10 najlepiej ocenianych gier na PlayStation®Vita.

Przemierzaj żywy, papierowy świat ze swoim nowym towarzyszem – posłańcem. Ma on/ona za zadanie dostarczyć specjalną wiadomość... adresowaną do ciebie!

Tearaway.me

Przenieś papierowy świat Tearaway™ do swojego domu.

Podczas przemierzania magicznego świata Tearaway™ będziesz zbierał plany papierowych modeli, gotowe do wydrukowania i złożenia. Przeniosą one papierowy świat Tearaway™ do twojego domu!

Możesz rozpocząć budowanie swojej kolekcji papierowych modeli poprzez wpisanie się swoim PSN ID na www.tearaway.me. Znajdziesz tam kilka pierwszych planów – na dobry początek.

Gdy złożysz papierowy model, możesz zrobić mu zdjęcie i podzielić się nim z całą społecznością.